Chciałem podzielić się z Wami zdjęciami z naszej długo i bardzo oczekiwanej wakacyjnej integracji. Oczekiwanej, tym bardziej że pracujemy w większości zdalnie i pochodzimy z różnych zakątków Polski (oraz od niedawna świata). Kiedy patrzę na te zdjęcia dostrzegam wspaniałych, mądrych, rządnych wiedzy i empatycznych ludzi, z którymi na co dzień mam szczęście pracować.

Widzę też ogrom dobrych emocji z nich płynących, które pozwalają nam, jako zespołom jeszcze bardziej zacieśniać więzi. To kieruje też moje myśli do moich ostatnich rozmów z innymi firmami.

Oprócz mojej pracy w Inwedo, zajmuję się też pro bono wspieraniem młodych przedsiębiorców. W tym roku częściej niż zwykle pytają mnie o to w co zainwestować, aby utrzymać stabilność swojego biznesu. Wówczas jak mantrę (bo mówię to od lat) powtarzam, że – „w ludzi, bo to oni, w każdym biznesie, są i powinni być najważniejsi”.

Tak jak jesteśmy klientocentryczni, tak i powinniśmy być skupieni na osobach, które razem z nami Tworzą firmy. To dzięki nim i ich pracy nasze biznesy przynoszą wartość dla naszych klientów i zmieniają nasz i ich świat na lepsze.

Dziękuję Wszystkim z Inwedo (razem i każdemu osobno), za ten mile spędzony czas i wypatruję już kolejnego takiego spotkania!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pobierz moje darmowe publikacje

Przywództwo w czasach AI Minipodręcznik dla liderów o zarządzaniu kryzysem w epoce maszyn generatywnych

Przywództwo w czasach AI

W tym poradniku znajduje się wiele cennych informacji, które mogą pomóc każdemu nowoczesnemu liderowi radzić sobie z kryzysem. Zawarłem w nim także uniwersalne porady opracowane na podstawie wyników badań dotyczących konfliktów toczonych przez ludzkość od czasów starożytnych do teraźniejszości.

Cyberbezpieczeństwo

Zrozumieć cyberbezpieczeństwo

Zaprezentowane w książce dane rysują krajobraz zagrożeń oraz pokazują, jak dramatycznie zmienił się on w ciągu ostatnich lat. Praktycznie każdy sektor publiczny i prywatny jest pod ciągłym atakiem hakerów, którzy za cel wybrali sobie kradzież danych, okupy lub zakłócanie działalności organizacji czy rządów.

Minipodręcznik przedsiębiorcy

Minipodręcznik przedsiębiorcy

E‑book, dzięki któremu dowiesz się jak zrealizować pomysł na biznes. Zarówno na początku swojej drogi, jak i wtedy gdy wdrażasz nowe rozwiązania w istniejącym przedsiębiorstwie. Metodologię opisaną w książce możesz zastosować w różnych branżach i technologiach. Pokażę Ci jak to zrobić najefektywniej.

Zobacz także