Chciałem podzielić się z Wami zdjęciami z naszej długo i bardzo oczekiwanej wakacyjnej integracji. Oczekiwanej, tym bardziej że pracujemy w większości zdalnie i pochodzimy z różnych zakątków Polski (oraz od niedawna świata). Kiedy patrzę na te zdjęcia dostrzegam wspaniałych, mądrych, rządnych wiedzy i empatycznych ludzi, z którymi na co dzień mam szczęście pracować.

Widzę też ogrom dobrych emocji z nich płynących, które pozwalają nam, jako zespołom jeszcze bardziej zacieśniać więzi. To kieruje też moje myśli do moich ostatnich rozmów z innymi firmami.

Oprócz mojej pracy w Inwedo, zajmuję się też pro bono wspieraniem młodych przedsiębiorców. W tym roku częściej niż zwykle pytają mnie o to w co zainwestować, aby utrzymać stabilność swojego biznesu. Wówczas jak mantrę (bo mówię to od lat) powtarzam, że – „w ludzi, bo to oni, w każdym biznesie, są i powinni być najważniejsi”.

Tak jak jesteśmy klientocentryczni, tak i powinniśmy być skupieni na osobach, które razem z nami Tworzą firmy. To dzięki nim i ich pracy nasze biznesy przynoszą wartość dla naszych klientów i zmieniają nasz i ich świat na lepsze.

Dziękuję Wszystkim z Inwedo (razem i każdemu osobno), za ten mile spędzony czas i wypatruję już kolejnego takiego spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj newsletter i otrzymaj e-book w prezencie

Zero niechcianej treści. Tylko dobre materiały na Twojej skrzynce.

Leave this field blank

Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Trojańczyk 
Kliknij i dowiedz się więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych.

Zobacz także
Read more

Działajmy w zgodzie z samym sobą

Zwróciłem wczoraj szczególną uwagę na okładkę książki (nie chodzi mi o jej zawartość) – „Mądrzej, szybciej, lepiej”, którą…