Darmowe oprogramowanie do wsparcia sprzedaży

Wysyłaj zimne maile za darmo.

Darmowy i opensource’owy projekt do walki ze stagnacją sprzedaży w Twojej firmie.
Pobierz, uruchom i rozkręć swoją sprzedaż.

POBIERZ ZA DARMO ODWIEDŹ STRONĘ PROJEKTU

.meteoremails - Send cold emails for free! Free and open source project | Product Hunt

dashboard analytics

Wysyłaj

Wysyłaj maile za pomocą SendGrid’a. Także w jego darmowej wersji

Analizuj

System powie, które z wysłanych maili są “rokujące” i z którymi osobami powinieneś się skontaktować

Sprzedawaj

Eksportuj swoje dane bezpośrednio do CRM’a


W 2019 roku stworzyłem narzędzie, które używałem tylko na własny użytek. Służyło mi do codziennej pracy i wysyłania zimnych e-maili do potencjalnych klientów. Kiedy system wskazywał, że jakiś kontakt jest obiecujący, dążyłem do ponowienia próby kontaktu innymi kanałami. Pracowałem nad nim nieprzerwanie licząc, że kiedyś doczeka się pełnopłatnej wersji serwisu.

Przyglądając się uważnie sytuacji związanej z pandemią 😷 stwierdziłem, że być może takie narzędzie przydałoby się innym firmom. Nie chciałem, żeby leżało zamknięte w szufladzie, gdy ktoś odczuwa spadki sprzedaży i mógłby z niego skorzystać. Zdecydowałem się więc wypuścić je jako rozwiązanie opensource, zupełnie za darmo 🔥🔥🔥. Mam nadzieję, że komuś się przyda! ❤️

content 1 mobile

Node.Js + Meteor + Bootstrap

Prosta instalacja. Całość możesz wgrać do chmury lub uruchomić na lokalnej maszynie (np. laptop). Wszystko czego potrzebujesz to Node.js + MeteorJs.
curl https://install.meteor.com/ | sh dla OSX/Linux lub choco install meteor dla Windows’a. Później wystarczy tylko wpisać meteor

ODWIEDŹ STRONĘ PROJEKTU 
content 2 1

Wysyłaj wiadomości e-mail za pomocą SendGrid

Zintegrowany z jedną z najbardziej popularnych usług służących do wysyłki e-maili. SendGrid to oszczędność czasu, skalowalności i ekspertyz.

ODWIEDŹ STRONĘ PROJEKTU 

To oprogramowanie pomoże zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie

Produkt został stworzony dla małego zespołu sprzedaży, by wspomóc w wysyłce zimnych e-maili. Ma na celu pomoc i przyspieszenie pracy osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie projektów. Możesz go użyć lub dołączyć do jego rozwoju. Pomóżmy firmom wspólnie radzić sobie z zastojem w sprzedaży.

ODWIEDŹ STRONĘ PROJEKTU