Moje książki

Poniższe książki dostępne są za darmo. Robię tak dlatego, że od zawsze, lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Wierzę też, że edukacja i dostęp do informacji są kluczowe dla rozwoju społeczeństwa, dlatego chciałbym, aby były one dostępne dla każdego, niezależnie od jego sytuacji finansowej.

Przywództwo w czasach AI Minipodręcznik dla liderów o zarządzaniu kryzysem w epoce maszyn generatywnych

za darmo Zapis na newsletter

Przywództwo w czasach AI.
Minipodręcznik dla liderów o zarządzaniu kryzysem w epoce maszyn generatywnych.

W świecie, pełnym dynamicznych zmian technologicznych, liderzy stoją przed niespotykanymi dotąd wyzwaniami. Książka “Przywództwo w czasach AI” to minipodręcznik dla liderów biznesowych, profesjonalistów z branży technologicznej oraz entuzjastów innowacji, który pomoże radzić sobie z kryzysami i budować odporność organizacji.

Cyberbezpieczeństwo

za darmo Zapis na newsletter

Zrozumieć cyberbezpieczeństwo.
Dane, raporty i analizy.

Zaprezentowane w książce dane rysują krajobraz zagrożeń oraz pokazują, jak dramatycznie zmienił się on w ciągu ostatnich lat. Praktycznie każdy sektor publiczny i prywatny jest pod ciągłym atakiem hakerów, którzy za cel wybrali sobie kradzież danych, okupy lub zakłócanie działalności organizacji czy rządów.

Minipodręcznik przedsiębiorcy

za darmo Zapis na newsletter

Minipodręcznik przedsiębiorcy.
Jak sprawdzać swoje pomysły i tworzyć Minimalnie Gotowe Produkty (MVP).

E‑book, dzięki któremu zaoszczędzisz i dowiesz się jak zrealizować pomysł na biznes. Zarówno na początku swojej drogi, jak i wtedy, gdy wdrażasz nowe rozwiązania w istniejącym przedsiębiorstwie. Metodologię opisaną w Minipodręczniku Przedsiębiorcy możesz zastosować w różnych branżach i technologiach.


Jeśli uznasz treści zawarte w tej publikacji za wartościowe i także zechcesz zrobić coś dobrego, przekaż 1.5% podatku lub wpłać proszę dowolną sumę pieniędzy (w celach charytatywnych) na konto Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hemofilię (PSCH).

Wszyscy członkowie stowarzyszenia działają na jego rzecz pro-bono, a fundusze zostaną przeznaczone na działalność statutową związaną z pomocą osobom chorym na hemofilię (to ciężka i rzadka choroba charakteryzująca się zaburzeniami krzepliwości krwi, na którą zapada 1 na 10 000 urodzonych dzieci) i inne skazy krwotoczne. Działalność PSCH to między innymi: dbałość o zachowanie leczenia w Polsce, pomoc osobom chorym, organizowanie obozów i wyjazdów rehabilitacyjnych, zakup sprzętu rehabilitacyjnego do szpitali, organizowanie warsztatów edukacyjnych dla chorych, wydawanie publikacji na temat hemofilii i innych skaz krwotocznych.

Dane znajdziesz poniżej.

Polskie Stowarzyszenie Chorych na Hemofilię
KRS: 0000169422
ul. I. Gandhi 14
02-776 Warszawa
Numer konta: 06 2030 0045 1110 0000 0245 3030