Wiadomym jest, że oprogramowanie może rozwiązać wiele problemów biznesowych: zwiększanie wydajności, zarządzanie pracownikami, śledzenie i zarządzania zapasami, zarządzanie procesami, wspomaganie skali działalności, czy pomoc członkom zespołu.

W świecie technologii jest bardzo niewiele ograniczeń. Jeśli możesz coś wymyślić, prawdopodobnie da się to zbudować.

Oprogramowanie dla firm


Aby stworzyć oprogramowanie, które jest naprawdę skuteczne dla Twojej firmy, zacznij od holistycznego spojrzenia na aktualną sytuację i określenia punktu do którego chcesz dążyć.

Informatyzacja to nie tylko zakup oprogramowania i uważanie, że rozwiąże ono za nas wszystkie problemy. To głębokie pochylenie się nad strategią, celami i drogą.

Jakie ślepe zaułki i przeszkody czekają przy tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania w firmach i fabrykach?

Zapraszam na 18 odcinek programu Industry MeetCast, którego miałem ogromną przyjemność być gościem.

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia

Ciekawie szykuje się przyszłość przemysłu i aplikacji. Już niedługo będziemy je instalować na maszynach tak jak teraz robimy to na naszych telefonach komórkowych.

Pobierz moje darmowe publikacje

Zrozumieć Cyberbezpieczeństwo

Zrozumieć cyberbezpieczeństwo

Zaprezentowane w książce dane rysują krajobraz zagrożeń oraz pokazują, jak dramatycznie zmienił się on w ciągu ostatnich lat. Praktycznie każdy sektor publiczny i prywatny jest pod ciągłym atakiem hakerów, którzy za cel wybrali sobie kradzież danych, okupy lub zakłócanie działalności organizacji czy rządów.

MVP

Minipodręcznik przedsiębiorcy

E‑book, dzięki któremu zaoszczędzisz i dowiesz się jak zrealizować pomysł na biznes. Zarówno na początku swojej drogi, jak i wtedy gdy wdrażasz nowe rozwiązania w istniejącym przedsiębiorstwie. Metodologię opisaną w Minipodręczniku Przedsiębiorcy możesz zastosować w różnych branżach i technologiach. Pokażę Ci jak to zrobić najefektywniej.